• +38 096 07 957 07 +Viber | +38 095 77 957 07
 • info@pro-drive.com.ua

Навчання АВТОінструкторів

АВТОінструкторАвтоінструктор

   У суспільстві існує стереотип, що автоінструктор це немолоді чоловіки, які набрались досвіду пару десятків років тому та навчають на автомобілях ВАЗ. Насправді, сьогодні навчатись на ВАЗах,  є небезпечним як мінімум беручі до уваги вік таких авто.  Більшість інструкторів нового покоління  молоді хлопці, також інструкторами працюють жінки. Новітні методи навчання дозволяють значно скоротити час навчання та підвищити рівень  уміння, водіїв початківців.

Звичайні автошколи, які займаються потоковим навчанням, абсолютно не піклуються про індивідуальний підхід до клієнта. Якщо пощастить, то автоінструктор відкриє маленькі хитрощі, керуванні автомобілем, але швидше за все, просто обмежиться набором загальних правил. Для впевненості сучасному водію, практичні навички водіння повинні даватися в повному обсязі, а якщо немає впевненості у своїх навичках, треба отримувати додаткові години водіння.

Якщо є можливість, вибирайте приватного автоінструктора, як правило приватний інструктор є майстром своєї справи та спрямований на результат навчити добре свого клієнта. Знає як подати ту чи іншу інформацію початківцю! Хороший інструктор завжди постарається зменшити кількість стресових факторів, індивідуально сформує навчальний процес, допоможе Вам подолати страх на дорозі, ознайомить з правилами дорожнього руху, допоможе розібратися в складних дорожніх ситуаціях.

 

Автоінструктор він як тренер 

Ми розуміємо, що найкраща гарантія якості інструктора – це коли ваш друг чи знайомий зараз впевнено та безпечно керує власним автомобілем. Але не у всіх є можливість запитати у близьких. Особливо, якщо ви приїхали в нове місто на навчання або на роботу і нікого в цьому місті не знаєте.       Головна вимога до приватного автоінструктора це великий досвід роботи з різними ситуаціями, людське ставлення до клієнта. Він повинен бути якоюсь мірою психологом, адже до кожного учня потрібен індивідуальний підхід. Тренер повинен не лише давати практичні навички водіння, але і розповідати деякі секрети водіння з власного досвіду. З першого дня навчання говорити, як правильно їздити, щоб не тільки не порушувати правила дорожнього руху, але і щоб майбутній водій зміг їздити безаварійно. Він повинен навчати правилам безпечного водіння – “дивитися в дзеркала” і “думати за дурня” – тільки так можна отримати якісний впевнений перший досвід водіння.

При підборі приватного інструктора також слід враховувати на якому автомобілі Ви будете вчитися, добре щоб автомобіль тренера був схожий за характеристиками на Ваш майбутній (По габаритах; Бензин, Дизель, ГБО; Потужність двигуна, привід передній, задній, повний). Також добре якщо є можливість вчитись на власному автомобілі. В кінці кожного заняття інструктор завжди робить підсумки, чого навчився учень і над чим необхідно ще працювати.

Автоінструктор навчання автоінструктор він як тренер 

  Професія інструктор з водіння цікава тим, що дозволяє реалізувати педагогічні здібності. Робота підходить людям, які люблять автомобілі й звикли проводити в машині багато часу, готові спокійно ставитися що учень може помилятись. Робота пов’язана зі стресовими ситуаціями, необхідністю знаходити спільну мову з різними людьми, розумінням того, що процес навчання кожна людина проходить по-різному та опановує уміння теж по різному. Тобто, потрібні певні педагогічні здібності й вміння бути психологом. Інструкторові доводиться долати не тільки свій страх на пасажирському місці, а й допомагати подолати страх учневі. Безпека під час занять,  залежить від інструктора, він постійно має бути уважним та зосередженим попередити учня та пояснити про ситуацію яка сталася.

Як правило, майбутні інструктори водіння потрапляють у професію, попередньо пройшовши підготовку під керівництвом досвідчених колег. Їм на практиці показують, як вчити водити машину, яких правил в організації занять і спілкуванні з учнями обов’язково дотримуватися, які поширені помилки роблять учні, до яких несподіванок у їхній поведінці варто бути готовим.

Немає будь-яких чітких рекомендацій щодо того, чи повинен автоінструктор бути балакучим або мовчазним. У кожного свій темперамент і свій підхід до учнів. Зрештою у хорошого інструктора з водіння виробляється власний “стиль” навчання і спілкування з учнями.

Вимоги до інструкторів з водіння:
 1.  Стаж керування понад 4 р.
 2. знання правил дорожнього руху – це обов’язково
 3. стресостійкість міцні нерви 
 4. готовність працювати із різними людьми розвиватись
 5. почуття гумору+
Принципово важливо, щоб інструктор:
 • приїжджав на заняття вчасно
 • у разі скасування заняття попереджав учня заздалегідь
 • не курив у навчальному автомобілі
 • стежив за станом автомобіля

 

Для проходження атестаційної комісії та отримання атестата, який дозволяє навчати водінню на відповідну категорію треба: підтверджений стаж керування автомобілем відповідної категорії, понад три роки протягом останнього часу. Для тих, хто працює водієм, підтвердженням стажу є запис з трудової книжки. Для всіх інших водіїв підтвердженням стажу служить реєстраційний документ на автомобіль або документ, що підтверджує право керування автомобілем, якщо він не власний, протягом понад три років. 

 • Заяву встановленої форми
 • копії документів про освіту (мінімум – середня технічна)
 • водійське посвідчення
 • документ, що підтверджує мінімум трирічний стаж керування автомобілем
 • медичну книжку
 • копію громадянського паспорта
 • копію довідки про присвоєння ІПН

– Для ознайомлення з культурою Pro-Drive, пропонуємо Вам безкоштовний пробний урок, де інструктор зможе визначити Ваш водійський рівень. 

– Економте свій час та нерви – отримайте гідний рівень навчання!!!

– Автопідбір  експерти допоможуть підібрати та перевірити технічний стан вживаного авто перед купівлею.