• +380990262252 /+380960795707
 • +380990262252 Viber

Навчання АВТОінструкторів

Автоінструктор

   У суспільстві існує стереотип, що автоінструктор це немолоді чоловіки, які набрались досвіду пару десятків років тому та навчають на автомобілях ВАЗ. Насправді, сьогодні навчатись на ВАЗах,  є небезпечним як мінімум беручі до уваги вік таких авто.  Більшість інструкторів нового покоління  молоді хлопці, також інструкторами працюють жінки. Новітні методи навчання дозволяють значно скоротити час навчання та підвищити рівень  уміння, водіїв початківців. 

Навчання автоінструкторів

  Професія автоінструктор з водіння цікава тим, що дозволяє реалізувати педагогічні здібності. Робота підходить людям, які люблять автомобілі й звикли проводити в машині багато часу, готові спокійно ставитися що учень може помилятись. Робота пов’язана зі стресовими ситуаціями, необхідністю знаходити спільну мову з різними людьми, розумінням того, що процес навчання кожна людина проходить по-різному та опановує уміння теж по різному.

Тобто, потрібні певні педагогічні здібності й вміння бути психологом. Інструкторові доводиться долати не тільки свій страх на пасажирському місці, а й допомагати подолати страх учневі. Безпека під час занять,  залежить від інструктора, він постійно має бути уважним та зосередженим попередити учня та пояснити про ситуацію яка сталася.

Як правило, майбутні інструктори водіння потрапляють у професію, попередньо пройшовши підготовку під керівництвом досвідчених колег. Їм на практиці показують, як вчити водити машину, яких правил в організації занять і спілкуванні з учнями обов’язково дотримуватися, які поширені помилки роблять учні, до яких несподіванок у їхній поведінці варто бути готовим.

Немає будь-яких чітких рекомендацій щодо того, чи повинен автоінструктор бути балакучим або мовчазним. У кожного свій темперамент і свій підхід до учнів. Зрештою у хорошого інструктора з водіння виробляється власний “стиль” навчання і спілкування з учнями.

Майбутній інструктор з водіння має:

 1. Стаж керування понад 5 р.
 2. Знання правил дорожнього руху – це обов’язково
 3. Стресостійкість міцні нерви
 4. Відповідальність
 5. Готовність працювати із різними людьми
 6. Бажання вчитись, розвиватись
 7. Почуття гумору+
 8. Власне авто+

Принципово важливо, щоб автоінструктор:

 • Приїжджав на заняття вчасно
 • У разі скасування заняття попереджав учня заздалегідь(з поважної причини)
 • Не курив у навчальному автомобілі
 • Стежив за станом автомобіля

 

Для проходження атестаційної комісії та отримання атестата, який дозволяє навчати водінню на відповідну категорію треба: підтверджений стаж керування автомобілем відповідної категорії, понад три роки протягом останнього часу. Для тих, хто працює водієм, підтвердженням стажу є запис з трудової книжки. Для всіх інших водіїв підтвердженням стажу служить реєстраційний документ на автомобіль або документ, що підтверджує право керування автомобілем, якщо він не власний, протягом понад три років. 

 • Заяву встановленої форми
 • копії документів про освіту (мінімум – середня технічна)
 • водійське посвідчення
 • документ, що підтверджує мінімум трирічний стаж керування автомобілем
 • медичну книжку
 • копію громадянського паспорта
 • копію довідки про присвоєння ІПН

+38 096 07 957 07  Viber

+38 095 77 957 07

Instagram

Facebook

One thought on “Навчання АВТОінструкторів

ОлександрPosted on  2:18 pm - Сер 4, 2019

Добрий день! Хотів би запитатися, скільки триває курс навчання автоінструкторів , і скільки коштіє?Дякую

You must be logged in to post a comment.