• +380960795707 Viber | +380957795707

Про Нас

Driving Practice – Практика Водіння

 

Ми навчимо Вас ВОДИТИ АВТО! 

Привіт Вас вітають приватні практичні курси уроки водіння.

Вчитися водити автомобіль можна з чоловіком, братом, другом або татом, але результат буде непередбачуваний. Тому що вміння водити автомобіль, навіть дуже добре водити автомобіль і вміння передати в повному обсязі свої знання і навички – це не одне і теж.

Ми НАВЧИМО Вас усім тонкощам і нюансам управління автомобілем, про які знають тільки професійні автоінструктори!
Ви зможете навчитись водити автомобіль! Спокійно, зосередившись на важливих ділянках дороги, контролюючи ситуацію не тільки попереду, але і навколо себе, передбачаючи дії інших водіїв, і навіть “Д”.
Спокійно та доступно роз’ясняємо для Вас персональні вправи, щоб досягти максимального результату в  на кожному уроці. Без крику і нервів покажемо Вам, як і що потрібно робити, стільки раз, скільки це буде необхідно.
   Відпрацьовуємо спочатку прості елементи, щоб навчитися їх робити легко, далі коли Ви будете готові до виїзду в місто на трасу, тоді це робимо, ускладнюємо вправи, маршрути, додаємо динаміку.
Програму курсу водіння постійно буду корегуватись з урахуванням засвоєння матеріалу, доводячи ваш рівень водіння до самостійного впевненого керування в різних дорожніх ситуаціях.  
Ми зовсім не автошкола і Ми не звичайні автоінструктори!
Після навчання за потреби Ви можете звертатись з будь-якими питаннями у сфері керування, правил дорожнього руху, купівлі та обслуговуванні автомобіля. Ми підтримуємо зв’язок, розбираємо складні ситуації, які можуть виникнути в дорозі.
Від простого до складного, Компетентно, Впевнено, Безпечно. Крок за кроком. Кілометр за кілометром.
І якщо хтось всиляє Вам, що водіння “це не твоє” або “ти – важкий випадок”, то ВАМ 200% до НАС! Телефонуйте! Чекаємо Вас з задоволенням.

      Практичні уроки від приватних автоінструкторів які як правило є майстрами своєї справи та спрямовані на результат навчити добре свого клієнта. Ми знаємо як подати ту чи іншу інформацію початківцю! Хороший інструктор завжди постарається зменшити кількість стресових факторів, індивідуально сформує навчальний процес, допоможе Вам подолати страх  за кермом, ознайомить з правилами дорожнього руху та допоможе розібратися в складних дорожніх ситуаціях.

Наші інструктори з великим досвідом роботи в різних ситуаціях, завжди мають людське ставлення до клієнта та спрямованість на результат. Ми не лише надаємо практичні заняття з водіння, але і розповідаємо деякі секрети водіння з власного життєвого досвіду. З першого дня навчаємо не тільки як правильно їздити, щоб  не порушувати правила дорожнього руху, не створювати перешкод, але і щоб майбутній водій зміг їздити впевнено та безаварійно на власному автомобілі. Вчимо правилам безпечного водіння – “дивитися по дзеркала” і “не забувати за ДДД” – тільки так можна отримати якісний впевнений перший базовий досвід водіння, а вже після цього настає найголовніший етап у житті водія, самостійна практика, набуття досвіду та самовдосконалення своїх навичок та можливостей.

Подібна методика навчання застосовується в багатьох розвинених країнах світу, вона охоплює усі необхідні навички для самостійного, повноцінного, впевненого водіння. Проводяться пропрацювання і доведення до автоматизму потрібних практичних та психологічних дій які необхідно знати та виконувати впевненому водію в реальних умовах сучасного міста.

  Переваги навчаючись водити авто з Driving Practice:

 1. Компетентні досвідчені автоінструктори.
 2. Комфортні сучасні автомобілі з кондиціонером, не прокурені,
 3. Оснащені дод. дзеркалами та дублюючими педалями є і без).
 4. Заняття в зручний для Вас час  ( Пн-Нд 8:00 до 20:00)
 5. Доїзд до клієнта (за потреби та можливості)
 6. Можливість займатись на власних авто та навчальних.
 7. Індивідуальний підхід до кожного клієнта:
  • Інструктор підбирає програму навчання, яка буде відповідати Вашим цілям.
  • Будуть враховуватись Ваші бажання, навички, фізичні можливості, психоемоційний стан, розпорядок дня та інше!
  • Вам будуть підібрані завдання та вправи ефективні саме у Вашій ситуації!
 8. Поступове підвищення рівня складності та динаміки!
 9. Інструктор доступно пояснює вправи та розбирає помилки.
 10. Заняття проходять без простою в корках та зайвих розмов.
 11. Заняття курсами або окремо уроками.
 12. Оплата повна або частинами.
 13. Подарункові Сертифікати.
 14. Швидке навчання до 3-х тижнів.
 15. Результативні заняття в спокійній, веселій атмосфері.
 16. Після кожного заняття Ви завжди будете знати та вміти більше від попереднього!
 17. Працюємо в усіх районах міста Львів, Київ, Харків.

Для запису:

 1. Зателефонуйте або напишіть нам
 2. Повідомте зручний для Вас день та час.
 3. З якого місто та тип авто (акпп. мех. чи власне)
 4. Наявність або відсутність водійського посвідчення.

+38 096 07 957 07  Viber

+38 095 77 957 07

 • Бажано бути у зручному взутті
 • Основне це мати Гарний настрій та бажанням вчитися)))
  – знайте, що все необхідне Ви зі свого боку вже зробили, і тепер настав час попрацювати тренеру.

Instagram

Facebook

17 thoughts on “Про Нас

ОлександрPosted on  9:37 pm - Вер 2, 2019

Все чудово 👍 Прийшов після звичайної автошколи, після 8 занять почав їздити сам. Допомогли підібрати б/в автомобіль.

UlyanaPosted on  7:28 am - Вер 3, 2019

Права у мене були вже, навіть спроби самостійної їзди, але страх не йшов. І тільки завдяки терпінню і спокою Сашка я зараз вже впевненіше почуваю себе за кермом. Дякую за навчання та індивідуальний підхід.


ЕвгенийPosted on  8:37 am - Вер 3, 2019

Уроки водіння з Сашою, бкли дуже класними. З ним я навчився за кілька занять більше, ніж за всю практику в автошколі. Моя оцінка 5 з 5ти. Дуже рекомендую.

Oleksandr BabichukPosted on  9:36 am - Вер 3, 2019

Завдяки Сашку почав їздити. Скажу чесно в нього і йшло зацікавити мене і побороти страх. Ставлю 5 і дякую.

MiraPosted on  9:46 am - Вер 3, 2019

Прийшла у Про Драйв після курсів водіння, оскільки мала труднощі з водінням. Займалась приватно з Олександром, і після 8 уроків почуваюсь впевнено. Зараз працюю в Києві і воджу авто у Києві впевнено. Дякую за професіоналізм інструкторові.TetjanaPosted on  1:44 pm - Вер 3, 2019

Моя історія початків водіння тягнеулась 20 років. Автошкола, потім їздила з чоловіком, знову інструктори… І тільки після занять з Олександром, нарешті, я стала водієм. 100 відсотків страху змінились на 100 відсотків задоволення від водіння.

  driverPosted on  8:30 pm - Вер 3, 2019

  Пані Tetjana ми стараємось справлятись з різними ситуаціями, Ваша історія нам добре знайома та часто зустрічаються подібні випадки. Успіху Вам будьте обережні та уважні.

УлянаPosted on  4:57 pm - Вер 3, 2019

Дуже задоволена курсами.Інструктор супер,багатьом знайомим радила і вони також пройшли навчання .Проходила звичайні курси водіння,але тільки після сіла за кермо,вже після 3 уроку.

Романа ГурякPosted on  1:17 pm - Вер 23, 2019

Після проходження курсу водіння з інструктором Олександром почала не лише їздити з впевненістю та з задоволенням, але й вправно паркуватися!!!)

Щиро всім рекомендую звертатися до Олександра!

МаркPosted on  4:52 pm - Жов 15, 2019

Якщо у Вас є страх та невпевненість їхати самому після державної автошколи, то тут Вам допоможуть позбутись цього, та навчать паркуватись ЛЕГКО їздити буде в задоволення рекомендую. Володя мене вчив.