• +380960795707 Viber | +380957795707

Як відчувати габарити автомобіля?

Як відчувати габарити автомобіля?

Єдина правильна відповідь треба почати їздити!!!

Але не просто їздити, а використовувати деякі секрети…)
Я пояснюю «відчуття габаритів – це розуміння розмірів в просторі»

Ви коли заходите до квартири ну або проходите крізь двірний прохід Ви ж не сумніваєтесь чи пролізете )))) Ви проходите навіть не думаєте про це, бо знаєте що розмір вашого тіла менший за дверний прохід і ви легко поміщаєтесь там навіть не беручі рулетки для вимірювання,  на око і так зрозуміло. Вірно?)))

Ось і з автомобілем треба тренуватись, звикати це не відбувається за один день,  але є вправи які допоможуть Вам зробити це швидше.

1 Використовуйте бокові дзеркала  вони допоможуть вам розуміти положення в смузі. Шукайте в дзеркалах роздільні смуги по них можете зрозуміти відстань по боках і якщо ви не посередині своєї смуги підрівняйтесь. (на довго не відволікайтесь, не фіксуйте увагу тільки на дзеркала. Дивіться в перед!!!)

2 Ще бокові дзеркала допоможуть з проїздом вузьких місць. Перш ніж проїхати там де вузько збавте швидкість заздалегідь (на меншій швидкості ми краще орієнтуємось в розмірах і маємо більше часу, щоб підкоригувати положення та перевірити чи достатньо взагалі місця) оцініть ширину проїзду та ширину власного авто на око. Після проїзду подивіться в бокові дзеркала яка відстань є між боками автомобіля і з часом пристріляєтесь. (якщо не впевнені що поміщаєтесь ДУЖЕ КОРИСНО вийти з авто та подивитись яка відстань насправді)

3 В процесі паркування коли з’являється сумнів чи проходите (ДУЖЕ КОРИСНО ВИХОДИТИ З АВТО дивитись яка відстань є насправді) до бокових, передніх задніх перешкод, до бардюра, паркана. Робіть так поки не станете відчувати передній задній бампер. Запевняю Вас одного прекрасного дня це станеться)))

4 Ще спосіб – треба їздити по пластиковим плашкам. Багато водіїв маючи великий досвід не дуже добре відчувають габарити та ця вправа допомагає і їм )

Alexander